16.10.23
 Jäätmejaam Asukoht Lahtiolekuaeg Vastu võetakse

Kurelaane küla

 

Elva keskkonnajaama kinnistu. Asukoht siin.

 

T, N ja R kell 8-16;
K kell 8–18;
L kell 9–15;
riigipühadel suletud

Operaator: Mari-Mai 51932900

 

Tasuta saab ära anda: vanapaber ja paberpakendid, plastpakendid, klaaspakendid (purgid ja pudelid), lehtklaas (akna-, auto-, peegelklaas), komplektsed elektri- ja elektroonikaseadmed (külmikud, telerid, tolmuimejad, pesumasinad, triikraud, elektriline mänguasi, muruniiduk, röster, mobiiltelefon, arvutid ja muu kasutuskõlbmatu kodutehnika), penoplast (pakendite ümbert), ohtlikud jäätmed (nt olmekemikaalid, akud, patareid, värvid, ravimid jne) ja vanarehvid.

Juhul, kui eraisikul on soov jäätmejaama ära anda rohkem kui 8 sõiduauto rehvi või ka muid rehve (nt: veoki  või traktori rehvid), tuleb sellest teavitada MTÜ Rehviringlust kes väljastab selleks vastava saatekirja. Vaata lisainfot siit: https://www.rehviringlus.ee/vastuvotu-tingimused

Tasu eest võetakse vastu: suurjäätmed (mööbel ja muu taoline), ehitus- ja lammutusjäätmeid  (hind: 15 €/m³ või 0,15 €/kg) ja eterniit võetakse vastu hinnaga 0,15 €/kg. Palume eterniidi üleandmine eelnevalt kokku leppida vastuvõtjaga.

Rõngu
piirkonnas
Tehase tn 8
(vana bensiinijaama
juures)
Avatud iga päev

Tasuta saab ära anda: klaas-, plast- ja metallpakendid.
Ohtlikud jäätmed (akud, patareid, vanad ravimid, olmekeemiajäätmed, taimemürgid, värvijäätmed, vanad õlid, õlifiltrid, ohtlikke aineid sisaldavad pakendid, elavhõbelambid, elavhõbe jne).

Jäätmepunktis saab ära anda elektroonikajäätmeid.

Puhja
piirkonnas

 

Nooruse tn 4
(Puhja alevik)

K kell 16–18

Vastuvõtja tel.58505015

Tasuta saab ära anda: Paber- ja kartongipakend. Vanaelektroonika (külmikud, telerid, pesumasinad, arvutid, päevavalgustuslambid ja kõik muud seadmed, millel on juhe küljes või patarei sees.

SUURJÄÄTMETE VASTUVÕTTU EI TOIMU! Suurjäätmed on võimalik üle anda Elva valla uude jäätmejaama Kurelaane külla.

Jäätmepunktis saab ära anda elektroonikajäätmeid, suurjäätmeid ja ohtlike jäätmeid ainult VASTUVÕTUAJAL. Paber/papp ja pakendikonteinereid saab kasutada igal ajal.

NB! Autorehve vastu ei võeta!
Rannu
piirkonnas
Ringtee tn 4 Ohtlikuid jäätmeid
saab viia K kell 12–14.
Muul tööajal
helistada 53989259

Tasuta saab ära anda: Pakend, paber, ohtlikud jäätmed (õlijäätmed ja õlifiltrid, vanad akud ja patareid, päevavalguslambid, elavhõbedajäätmed, saastunud pakendid, värvi-, liimi- ja lakijäätmed, lahustijäätmed, aegunud ravimid, olmekeemia jäägid, taimekaitsevahendid, telerid ja külmikud).

NB! Autorehve vastu ei võeta

  • Oksad ja kännud: Okste ja kändude vastuvõtt toimub Elva linnas Kirde tn katlamaja hoovis (Kirde tn 6). Juurdepääs platsile toimub läbi Kirdekaare tänava. NB! Platsile on lubatud viia ainult oksi ja kände! Palun paiguta jäätmed platsil olevate siltide järgi.

  • Elektri- ja elektroonikajäätmed: Elektroonikaromu kogumispunktid leiate siit  ja EEs-ringluse kogumispunktid leiate siit Juhul kui inimene ostab uue seadme, siis on tal õigus anda vana sama liiki ja otstarvet täitev seade ka samasse kauplusesse tagasi.

 

 

Rehvide kogumisest Elva vallas

 
Elva vallas on võimalik vanad autorehvid üle anda ainult Elva valla uude jäätmejaama Kurelaane külla Elva keskkonnajaama kinnistule (asukoht siin). Palume vallakodanikel rehve mitte viia Rõngu, Puhja ja Rannus asuvatesse jäätmepunktidesse! 

Rehve võetakse eraisikutelt vastu 8 tk korraga. Eraisikud, kes soovivad üle anda suuremaid koguseid või veoki-ja erirehve ning kõik ettevõtted ja organisatsioonid saavad rehve üle anda ainult rehviringluse poolt väljastatud saatekirja alusel. Saatekirja on võimalik täita siin: https://www.rehviringlus.ee/vastuvotu-tingimused . 

 

Lisaküsimuste korral palun pöörduda Elva valla keskkonnaspetsialisti Margit Berg-Jürgensi poole telefonil 5305 2500.