Ettevõtjate mentorklubi

Mentorklubi 2023 kevadhooaeg

Järgmine Elva valla ettevõtjatele ja ettevõtlushuvilistele mõeldud Mentorklubi kohtumine toimub neljapäeval, 27. aprillil kell 18.00 Elav Elva keskuses.

Sel korral räägime digitaliseerimise teemadel, oma kogemust jagab  OÜ Globalreader juht Indrek Jaal.  

Indrek on omandanud Tartu Ülikoolis füüsika-keemia teaduskonna IT- valdkonna magistrikraadi ja tegutsenud valdkonnas üle 20 aasta. Estiko Grupi IT juhist sai ühel hetkel start-up ettevõtja ja tänaseks on Indrek vedanud OÜ GlobalReader'it 9 aastat. Ettevõte teeb koostööd rohkem kui 250 ettevõttega 15 riigist. Indrek on alati pidanud tegema äri poolele selgeks IT võimalused ja vastupidi- IT kui äri võimaldaja ehk digitaliseerimise kogemusest Indrek mentoriklubis rääkima tulebki. Lisaks sellele on Indrek aktiivne kogukonna eestvedaja ja  Rõngu piirkonnakogu aseesimees.

Mentorklubi kohtumistele on oodatud nii kogenud kui alustavad ettevõtjad, aga ka valdkonna huvilised!

Palun registreeri oma osalemise soov hiljemalt 24.04.2023 siin.

 

-----

Järgmine Elva valla ettevõtjatele ja ettevõtlushuvilistele mõeldud Mentorklubi kohtumine toimub neljapäeval, 23. märtsil kell 18.00 Elva Kultuurikeskuse kohvikus.

Sel korral on meil külas Tartu Ärinõuandla ja Tartu Regiooni Energiaagentuuri esindajad.  Tartu Ärinõuandla tutvustab oma teenuseid nii alustavale kui juba tegutsevatele ettevõtjatele,  Tartu Regiooni Energiaagentuur jagab kogemust ja häid näiteid  energiajuhtimise korraldamisel ettevõttes.

Mentorklubi seminari korraldatakse koostöös Tartu Ärinõuandlaga. 

 

Palun registreeri oma osalemisesoov hiljemalt 20.03.2023 siin

 

Olete väga oodatud!

Lisainfo:

Kertu Vuks

abivallavanem

kertu.vuks@elva.ee

 

 

Mentorklubi läbiviimist toetab Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond

Mentorklubi: Ettevõtte turundus läbi kliendirahulolu

Elva valla järgmine Mentorklubi kohtumine toimub 19.mai kell 18.00 Elva Kultuurikeskuse kohvikus. Sel korral on teemaks „Ettevõtte turundus läbi kliendirahulolu" ning oma kogemusi jagab Miina Saak.

Miina on restorani- ning turundusinimene, kellel on suurepärane kogemus klienditeeninduse ja selle arendamise valdkonnas alates aastast 2013, mil ta alustas teenindajana ühes Tallinna vanalinna tuntuimas ning suurimas restoranis - Olde Hansas.
Miina on õppinud Tallinna Majanduskoolis turundusspetsialisti erialal, töötanud Lux Expressis. Ta peab oma (siiani) kõige põnevamaks projektiks - Renegade Tea Estate-i, eestlaste teeistandust Gruusias.
Täna on Miina restoran ÜLO tegevjuht ning Allikukivi Veinimõisa ning rockbänd KÖÖMES turunduskonsultant. Miina kogemus on temas järjest tugevdanud teadmist, et ei ole olemas head turundust, kui tootel või teenusel pole hinge. Ning hinge annavad igale ettevõttele inimesed, kes seal töötavad.
 
Palun registreeri oma osalemissoov siin hiljemalt 17.05.2022.  

 

Leia üles ka sündmus Facebookis!
 

Mentorklubi kohtumistele on oodatud nii kogenud kui alustavad ettevõtjad, aga ka valdkonna huvilised!

 

Lisainfo:

Kertu Vuks

abivallavanem

kertu.vuks@elva.ee

 

Varasemad hooajad

Mentorklubi kevadhooaeg 2022

Mentorklubi: Investeerimise alused

Kohtumine toimus 14.04 kell 18.00 Elva Kultuurikeskuse kohvikus. Kogemust jagas Jekaterina Tint on International Coach & Trainer Association-i poolt sertifitseeritud Professionaalne Coach APC, omab mitmeaastast töökogemust maksunõustajana ja finants- ning ärikontrollerina. 2022. aastal omandas ta kestliku rahanduse analüütiku sertifikaadi CFSA (certified sustainable finance analyst).

Mentorklubi sügishooaeg 2021

Mentorklubi ERI: ettevõtjate tunnustamine

Mentorklubi eri toimus 7. oktoobril kell 18.00 Mõrrakuuri peosaalis. Ürituse raames anti üle ka Elva valla ettevõtlustunnustused. 

 

9. septembril algusega kell 18 toimus Elva kultuurikeskuse kohvikus järgmine Elva valla Mentorklubi kohtumine, kus on sel korral teemaks ettevõtete toetusvõimalused.

Hooaja esimesel kohtumisel räägitakse erinevatest toetusvõimalustest ja Ärinõuandla pakutavatest tugiteenustest ettevõtjatele. Seminariosa„Ettevõtete toetusvõimalused" korraldab Jan Lätt (Tartu Ärinõuandla juhataja).

 

Mentorklubi kevadhooaeg 2021

08.04. kell 18.00 jagas oma kogemusi ja mõtteid teeninduskultuuri teemadel Heli Tooman. 

Heli on  Tartu ülikooli Pärnu kolledži turismimajanduse dotsent ning turismi- ja teenindusvaldkonna ekspert, kes on kirjutanud arvukaid teadusartikleid ja avaldanud muid publikatsioone turismimajanduse ja teeninduskultuuri teemadel. 

 

Kevadhooaja esimene Mentorklubi kohtumine toimus 25.02.2021 virtuaalselt. 

Mentorklubi teemal „Digitaliseerimisest läbi praktilise kogemuse" toimus 25.02 kell 18.00 veebiseminarina. Teemat avab ja küsimustele vastab  Digiwise OÜ asutaja ja juhtivkonsultant Lauri Antalainen, kes  jagas oma kogemustest kümnete erinevate ettevõtete digitaliseerimisel. Toodi praktilisi näiteid teostatud projektidest ja saavutatud tulemustest. 

 

Mentorklubi sügishooaeg 2020

Mentorklubi ERI ettevõtjate tunnustamine

 7. oktoobril kell 19.00  Elva Keegel ja Restos

Inspiratsiooni jagab Ivo Kallasmaa kommunikatsioonibüroost Dalton OÜ, juttu tuleb ettevõtja „storytellingust"  ehk sellest kuidas enda ja oma ettevõtte lugu rääkida. Lisaks arutame üheskoos Elva valla ettevõtlusstrateegia teemadel. Õhtu lõpetab Elva valla ettevõtlustunnustuste üleandmine.  

 

Mentorklubi "Kuidas liigutada inimesi sõnadega ehk kuidas mõjusamaid avalikke esinemisi teha?" Harald Lepisk

10. septembril kell 18.00 Rõngu Rahvamajas 

Harald Lepisk on koolitaja ja innovatsiooniprogrammide moderaator, olles tänaseks inspireerinud inimesi enam kui 1000 õppesündmusel 18 riigis. Hariduselt Tartu Ülikooli Ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magister. Harald on inspiratsioon.ee enesearengu keskkonna ja Lugudevestja rakenduse looja, „Elu looming" taskuhäälingu saatejuht ning värskelt ilmunud raamatu „Minu elu kutse" kaasautor. 


Lisainfo: 

Kertu Vuks

kertu.vuks@elva.ee

 

Mentorklubi: "Kuidas oma kodu raha teenima panna?" 

Kutsume kõiki huvilisi osa saama Mentorklubi seminarist teemal "Kuidas oma kodu raha teenima panna?".
Seminar toimub 6. augustil kell 18 Elva Kultuurikeskuse kohvikus.

Sel korral kuulame kogemuslugusid kodumajutusteenuse pakkumisest AirBnB, Booking.com ja teiste keskkondade abil, räägime teemadest, mida tuleks kodumajutuse pakkumisel ja sellega seonduval silmas pidada.

 

Mentorklubi kevadhooaeg 2020

Mentorklubi: "Sibulatee. 10 aastat tegutsemislusti või -piinu? Sibulatee kulgemislugu" 

Järgmine mentorklubi teemal „Sibulatee. 10 aastat tegutsemislusti või -piinu? Sibulatee kulgemislugu"  toimub 11.juunil kell 18.00 Elva Kultuurikeskuse kohvikus. 

Meile tuleb oma kogemuslugu jagama Liis Lainemäe, kes on Sibulatee hing olnud selle võrgustiku loomisest saadik.  Sibulatee võrgustiku kutsusid 2009. aastal ellu kohalikud ettevõtjad, et turgutada Peipsi äärset turismi ja meelitada sinna rohkem külalisi.  Vaata lisainfot www.sibulatee.ee

Palun anna meile oma osalussoovist teada hiljemalt 09.06 siin.

Kõik huvilised on oodatud!

 

Mentorklubi sügishooaeg 2019

Mentorklubi ERI: ettevõtjate tunnustamine 

Järgmine mentorklubi toimub 10.oktoobril 2019 kell 18.00 Waksal Wabrikus.  Mentorklubi raames antakse üle ka Elva valla ettevõtlusvaldkonna tunnustused. Sel korral keskendume ettevõtjate kogemuslugudele. Oma teekonda ettevõtlusesse, selle positiivsemaid ja negatiivsemaid hetki jagavad kaks ettevõtjat: Pille–Riin Raudsepp (Balmax OÜ tegev- ja turundusjuht) ning Karel Rüütli (Mulieres OÜ asutaja, CEO).  

Pille-Riin Raudsepp on naine meeste valdkonnas- ettevõte, kus Pille-Riin töötab,  tegeleb metsa- ja põllutehnika müügiga. Pille-Riin on tegelenud organisatsioonide, meeskondade juhtimise ja ettevõtlusega kogu oma elu.  

Karel  Rüütli on Mulieres OÜ asutaja ja CEO. Tegemist on brändiga, mille tooted said alguse isiklikust vajadusest- laste pesuvahendite allergiast. See sundis Kareli peret otsima ohutumaid alternatiive ja nii hakati koduköögis tegema oliiviõlist pesugeele ning puhastusvahendeid. Tõsi, alguses küll ainult oma pere tarbeks. Koostöös ekspertidega on tänaseks välja kasvanud Prantslaste poolt sertifitseeritud ökotoodete sari Mulieres, mis on oma igapäevase koha leidnud juba 10 000 peredes nii Eestis kui ka mujal Euroopas.

 

Ettekannetele järgneb Elva valla tunnustuste pidulik üleandmine.

Kuna üritusel osalejate arv on piiratud, siis palun anna meile oma tulekust teada siinhiljemalt 08.10.2019.

Lisainfo:

Kertu Vuks (kertu.vuks@elva.ee)

 

***********************************************

Elva vallavalitsus koostöös Elva Kultuurikeskusega korraldab ettevõtjatele ja kõikidele ettevõltusest huvitatud inimestele suunatud klubiürituste sarja, et tuua kokku ettevõtjaid ja ettevõtlikke inimesi kogu Elva vallast. Ürituse korraldajad leiavad, et üks korralik suurvald vajab kindlasti oma ettevõtjate klubi, kus vähemalt korra kuus kokku tulla, harivalt aega veeta ning inspireerivaid mõtteid vahetada.

Et üritusi paremini planeerida, täida huvi korral ära ettevõtja ankeet.

Kui soovid end mentorina välja pakkuda, anna meile endast teada siin.

 

Mentorklubi sügishooaeg 2019 

Toimunud seminarid:

11.09.2019 Ettevõtete toetusvõimalused. Jan Lätt (Tartu Ärinõuandla)

Mentorklubi kevadhooaeg 2019

Toimunud seminarid:

13.06.2019  „Investeerimine kolmes varaklassis" Jaak Roosaare

23.05.2019 "Disc isiksusetüübid ehk kuidas mõista erinevaid vaatenurki?" Kaido Kubri

18.04.2019 "Äriplaani koostamise praktilised tööriistad" Tiit Urva

28.03.2019 "Eneseturundus- kellele ja miks?" Signe Ventsli

21.02.2019 "Coaching kui juhi arengutugi" Katrin Oblikas

17.01.2019 "Turundamine sotsiaalmeedias" Kaisa Hansson

 

Lisainfo:

Kertu Vuks

kertu.vuks@elva.ee