Natty pähklivõi "ELVAR"

 

"Elvar" on Elva valla eritoode, mida Elva Vallavalitsus kingib meenena oma külalistele ja partneritele ning soetada saab seda vaid Elva Elva turismiinfo- ja külastuskeskusest (Pargi 2, Elva).

Natty "Elvar" mahedasse kreemjasse indiapähklivõisse on põimitud Elva keskväljaku ideest "Sõstrapõõsaste vahel" inspireeritult mustsõstrad ning Võrtsjärve äärsetest metsadest jõhvikad. Marjadele lisab magusat nüanssi veel ka valge šokolaad.

2023. aastal sai Elvarist Elva valla suvekampaania nimitegelane, keda kehastab armastatud kodumaine näitleja Kristjan Lüüs. Elvar on sportlikule ja looduskaunile vallale omane tegelane, kes kannab edasi elvalikku spordivaimu ja suvituslinna meeleolu.

Elvar viib vaatajad seiklusele üle Elva valla ning tutvustab põnevaid võimalusi, mida Tartu linnast Võrtsjärveni kulgevas Elva vallas teha saab. Suvekampaania "Tule ja puhka nagu Elvar!" kutsub avastama Elva valda - siinset külalislahkust, elavaid elamusi ning sportlikke väljakutseid. Kampaaniavideos demonstreerib Elvar suurepäraselt, kuidas tõeliselt suve nautida ning stiilselt ja mitmekülgselt puhata.

Vaata meisterpuhkaja Elvari seiklust üle Elva valla siit →

Põnevad puhkuseideed leiad: www.visitelva.com

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias:
Facebook: Elva vald / Elav Elva
Instagram: @elvavald / @visitelva