Elva Vallavolikogu

Kesk tn 32
Elva linn
Elva vald 61507
Tartu maakond

Elva vallavolikogu esimees: Sulev Kuus, tel 505 6982, sulev.kuus@elva.ee

Elva vallavolikogu aseesimees: Meelis Kask, tel 5345 4169, meelis.kask21@gmail.com

 

 

Nimi

Telefoninumber

Kuuluvus (valimisnimekiri/fraktsioon)

E-mail

Osavõtt istungitest:
Istungeid/osalenud

1.

Aivar Õun

5660 8548

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

ounaivar@hotmail.com

25/25
2. August Vester 505 0061 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond august.vester@gmail.com 25/24
3. Birgit Lõhmus-Komleva 5816 2880 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond birgit.lohmus@gmail.com 25/25
4. Enn Tobre 5559 9608 Valimisliit Sinu Elva vald enn.tobre@elva.ee 25/25
5. Fred Koppel 5818 3965 Isamaa erakond fred.koppel@gmail.com 25/23
6. Heiki Hansen (volitused peatatud (29.11.2021) 527 3646 Reformierakond heiki.hansen@elva.ee 2/2
Leelo Suidt (asendusliige) 509 1288 Reformierakond leelo.suidt@elva.ee 23/23
7. Hillar Hänilane 5358 5924 Reformierakond hillar.hanilane@gmail.com 25/25
8. Inna-Inga Kalmus 510 7835 Isamaa erakond inga.i.kalmus@gmail.com 25/25
9. Juhani Jaeger  5662 8741 Isamaa erakond juhani.jaeger@isamaa.ee 23/22
10. Kertu Vuks  5813 7086 Reformierakond kertu.vuks@elva.ee 2/2
Vahur Vuks   Reformierakond vahurvuks@gmail.com  
11. Kristjan Vilu (volitused peatatud 29.11.2021) 5342 2067 Valimisliit Sinu Elva vald kristjan.vilu@elva.ee 2/2
Meelis Külaots (asendusliige) 525 9576 Valimisliit Sinu Elva vald meeliskylaots@gmail.com 23/23
12. Lauri Koni 5184524 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond lauri.vaikerootsi@gmail.com 25/25
13. Maano Koemets 5342 5242 Valimisliit Sinu Elva vald maano.koemets@gmail.com 25/24
14. Marek Pihlak 529 5564 Isamaa erakond marekpi@hotmail.com 25/25
15. Margus Ivask (volitused peatatud 29.11.2021) 506 8687 Isamaa erakond margus.ivask@elva.ee 2/2
Meelis Karro (asendusliige) 521 1909 Isamaa erakond meelis.karro@baltivara.ee 23/21
16. Marika Saar 522 7013 Valimisliit Sinu Elva vald marika.saar@elva.ee 25/25
17. Meelis Kask 5345 4169 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond meelis.kask21@gmail.com 25/24
18. Mikk Järv 517 0306 Reformierakond jarvmikk@gmail.com 25/24
19. Peeter Ernits 514 8942 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ernitspeeter@gmail.com 25/23
20. Peeter Laasik 503 8421 Eesti Keskerakond peeter@ehaigla.ee 25/25
21. Priit Värv (volitused peatatud 29.11.2021) 514 9508 Valimisliit Sinu Elva vald priit.varv@elva.ee 2/2
Marju Raudsepp (asendusliige) 5553 5106 Valimisliit Sinu Elva vald

raudseppmarju8@gmail.com

23/23
22. Raimond Pihlap 5836 9128 Isamaa erakond pihlap@gmail.com 25/25
23. Rein Abel 505 4003 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond rein@maxilla.ee 25/21
24. Silver Laks (volitused peatatud 19.01.-19.04.2024) 5199 9996 Valimisliit Sinu Elva vald silver.laks.sl@gmail.com 20/20
Ülle Närska (asendusliige)   Valimisliit Sinu Elva vald ynarska@gmail.com  
25. Sulev Kuus 505 6982 Eesti Keskerakond sulev.kuus@elva.ee 25/25
26. Toomas Järveoja 515 3699 Reformierakond toomas.jarveoja@elva.ee 25/25
27. Toomas Laatsit 510 5184 Isamaa erakond toomas.laatsit@lahzit.ee 25/25
28. Tõnu Aigro 505 3913 Isamaa erakond tonu@marepleks.ee 25/24
29. Urmas Kruuse (volitused peatatud 06.09.2023-31.12.2023) 5627 9860 Reformierakond urmaskruuse@gmail.com -
Liina Tamm (asendusliige) 5342 2197 Reformierakond liina.tamm@konguta.edu.ee 20/19

 

 

Reformierakond